Doplnky k pokladniciam - LIPMED s. r. o.

Prejsť na obsah

Doplnky k pokladniciam

Registračné pokladnice > Príslušenstvo

Doplnky k pokladniciam


K pokladniciam rodiny Euro je možné dokúpiť rôzne doplnkové vybavenie
Doplnky Vám uľahčia prácu s pokladnicou, chránia Vašu pokladnicu a v mnohých prípadoch spríjemňujú obsluhe prevádzku pokladnice.

JODO – čítačka elektronického žurnálu
JODO (Journal Downloader) je multifunkčné zariadenie, ktorého základnou funkciou je zálohovanie textového a binárneho žurnálu z TE verzií elektronických pokladníc Euro a jeho následne uloženie na internú pamäťovú MicroSD kartu. Obchodníci môžu zálohovať žurnál automaticky a kedykoľvek podľa potreby.

SD karta
Zabudovaný slot pre SD kartu má pokladnica Euro-50 Mini, ktorá podporuje prácu s pamäťovými kartami typu SD do kapacity 2 GB a SDHC. Pamäťovú kartu je možné využiť na export a import databázy položiek PLU, DTP, pokladníkov, textového a grafického loga a ukladanie elektronického žurnálu. Z hľadiska elektronického žurnálu umožňuje SD karta rozšíriť elektronický žurnál na dostatočnú kapacitu pamäte žurnálu. Pokladnica umožňuje prenos žurnálu do PC exportovaním na pamäťovú kartu, čo uľahčuje prácu obsluhe, kde nie je PC priamo na prevádzke.

Kniha elektronickej registračnej pokladnice
Ku pokladniciam neodmysliteľne patrí aj pokladničná kniha. Podľa fiskálneho zákona č. 289/2008 Z. z. môže kniha elektronickej registračnej pokladnice obsahovať iba údaje a záznamy tak, ako sú uvedené vo vzore, ktorý je súčasťou nového zákona. V našej ponuke môžete nájsť novú knihu presne podľa zákonných požiadaviek v tvrdej odolnej väzbe v praktickom formáte A4.

Kniha uzávierok fiskálnej ERP
Kniha uzávierok fiskálnej ERP síce nie je predpísaná legislatívou, poslúži však všetkým tým, ktorí majú radi poriadok v papieroch. V knihe uzávierok je možné uchovávať okrem denných a periodických uzávierok aj paragóny, neplatné a vkladové doklady. Šírka kolonky pre vlepenie pokladničnej pásky je 68 mm a je širšia ako v doterajších knihách pokladnice. Odolná tvrdá väzba knihy sa hrúbkou prispôsobí vlepovaným dokladom.

Šnúra do autozapaľovača
Kábel do autozapaľovača pre napájanie pokladnice z akumulátora motorového vozidla. Po zapojení autokábla do autozapaľovača je zabezpečený stabilný príkon pokladnice, napätie je optimalizované a údaje v pokladnici sú chránené. Napájanie 12V (24V pre E-500TX).

Externý adaptér Power Bank
Externý adaptér Power Bank je určený predovšetkým pre prevádzky, kde nie je možné napojiť pokladnicu do siete po dlhšiu dobu. Tento adaptér predlžuje prevádzku pokladnice až o 12 hodín.

Prevodník USB - RS-232
Malý a kompaktný prevodník USB na RS-232 už aj s ovládačmi pre Windows Vista od spoločnosti Elcom. Tento prevodník je možné použiť okrem registračných pokladníc aj k ostatným zariadeniam komunikujúcim cez RS-232.

Prenosná taška
Prenosné tašky k pokladnici plnia tri základné funkcie: prenos, práca a ochrana pokladnice.
Upevňovacie remene umožujú používať pokladnicu bez toho, aby ste boli obmedzení v práci. Remene Vám umožnia nosiť pokladnicu na ramene alebo v ruke. Tašku s pokladnicou si môžete aj upevniť okolo pása a voľnými rukami obsluhovať zákazníkov a pohybovať sa po predajnom mieste.

Kryty klávesnice
Chránia pred prachom, nečistotami a prenikaniu vlhkosti do klávesnice.

Fiskálna kniha ERP a kniha uzávierok
Potrebnou a neoddeliteľnou súčasťou registračnej pokladnice je kniha pokladnice. Kniha je povinná aj pri registrácii registračnej pokladnice na daňovom úrade. Ponúkame vám kvalitné a overené knihy v tvrdej alebo mäkkej väzbe, pre platiteľa alebo neplatiteľa DPH ako aj knihu servisných záznamov a denné a mesačné výkazy obratov.

UV LED modul (kontrolér bankoviek)
S voliteľným UV LED modulom na kontrolu bankoviek môžete ušetriť množstvo peňazí za nákup drahých externých kont rolérov. Obchodníci sa týmto jednoduchým a finančne nenáročným spôsobom môžu vyhnúť problémom s falošnými bankovkami. UV LED modul je možné nainštalovať do registračných pokladníc Euro-100, Euro-200 a Euro-2100.

Programovateľná membránová klávesnica
Skúsení obchodníci už mali možnosť si overiť, že programovateľná klávesnica je veľký pomocník najmä v náročnejších prevádzkach. Väčšinou ju využívajú ako pomocníka s tovarmi alebo funkciami, ktoré vyžadujú viacero krokov od pokladníka, alebo ich účtovanie je zdĺhavé (napríklad tovary bez čiarového kódu). Do programovateľnej klávesnice môžete pod jeden kláves ukryť až 16 stlačení rôznych klávesov, čo využijete pri rôznych darčekových košoch alebo programovaní uzávierok. Klávesnica obsahuje 10 kláves a pod každý je možné naprogramovať 2 PLU.

Stojany Octacom
Ponúkame Vám možnosť uskutočniť profesionálne a rýchle riešenie akejkoľvek prevádzky kompletnou pokladničnou zostavou, ktorú sme doplnili o stojany Octacom. V ponuke nájdete štyri modely so základnou výškou 50 cm. Stojany je možné veľmi jednoducho pripevniť k podstavcu a nastaviť ich správnu výšku.

Papierové pásky
Ponúkame kvalitné riešenie termo papierových pások. Značkové papierové pásky garantujú stálosť tlače, ktorú požaduje platná legislatíva.

Návrat na obsah